Přejít na hlavní obsah

Čestlice: slabý déšť 7°C

Užitečné informace

Provozovatel a investor

Provozovatel a investor


Provozovatel


GMF Aquapark Prague, a.s.
 
 

Provozovatelem sportovně-relaxačního komplexu Aquapalace Praha je společnost GMF Aquapark Prague, a.s.

GMF Aquapark Prague, a.s. je joint venture české společnosti SPGroup, a.s. a německého GMF GmbH& Co KG. Společnost GMF GmbH& Co KG aktuálně provozuje přes 20 vodních areálů a termálních lázní po celém Německu a expanduje do České republiky, Švýcarska či Polska.

www.gmfneuried.de

GMF AQUAPARK PRAGUE, a.s. 
Masarykovo nábřeží 235/28 
110 00 Praha 1 

IČO: 276 42 127 
DIČ: CZ 276 42 127 
Zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 11435

Stanovy GMF Aquapark Prague, a.s.

Pozvánka na valnou hromadu GMF Aquapark Prague, a.s.
Pozvánka na zasedání dozorčí rady GMF Aquapark Prague, a.s.

Zpráva představenstva 2013
Zpráva auditora 2013

Pozvánka na valnou hromadu GMF Aquapark Prague, a.s. (1. 12. 2016)

Koncernová smlouva (1. 9. 2016)

Investor


AQUAPALACE, a.s.


Investorem je společnost AQUAPALACE, a.s., patřící na základě personálního propojení do skupiny SPG, v jejímž čele stojí holdingová společnost SPGroup a.s.

SPGroup byla založena v roce 1995 jako holdingová společnost skupiny SPG, jejímž předmětem podnikání bylo především nakupovat, držet a prodávat kontrolní balíky akcií jiných společností, spravovat kmen svých dceřiných společností, udržovat a zvyšovat hodnotu ostatních svých aktiv.

V současné době drží SPGroup především majetkové podíly v průmyslových podnicích, společnostech zaměřených na finanční i nefinanční služby a společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizujících developerské projekty.

Strategie skupiny je založena na třech pilířích – investicích do průmyslových společností, finančních i nefinančních službách a posledním pilířem je oblast nemovitostí. Skupina vyhledává nové projekty, které umožní expanzi ve stávajících oborech, ale nebrání se vstoupit do zcela nových akvizic mimo stávající obory. Hlavní nefinanční služby jsou poskytovány reklamní agenturou, veletržní společností, softwarovou společností, realitní kanceláří, komplexem Aquapalace Praha a nově otevřeným hotelem.

Informace zveřejňované emitentem dluhopisů.

www.spgroup.cz

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ