Přejít na hlavní obsah

Čestlice: oblačno 7°C

Pro firmy

Pojďte s námi spolupracovat na několika úrovních

Pro bližší informace vyplňte kontaktní formulář. V co nejkratší době Vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce. Nebo se na nás neváhejte obrátit:


1.  Provizní prodej

Hledáte zajímavé produkty a služby z oblasti sportu, SPA a Wellnes na provizní prodej nebo do Vašeho věrnostního programu? Jste cestovní kancelář, agentura nebo pořádáte skupinové a školní výlety?

Staňte se obchodním partnerem Aquapalace Praha a čerpejte výhody provizního prodejce.

2.  Zaměstnanecké benefitní programy, dárkové poukazy

Hledáte lákavý benefit pro své zaměstnance nebo byste rádi odměnili své zákazníky? Produkty Aqupalace Praha jsou skvělou volbou.

3.  Firemní akce, konference, teambuildingy

Chcete, aby na Vaši firemní akci, konferenci nebo teambilding jen tak někdo nezapomněl?

Překvapte je originálním místem jako je Aquapalace Praha, který je jak stvořený pro budování teamového ducha nebo na formální i neformální setkání s obchodními partnery.

4.  Pronájem reklamních a obchodních prostor

Hledáte zajímavé a netradiční outdoorové i indoorové reklamní plochy? Rádi byste si pronajali obchodní prostor, prezentační stánek v jednom z nejnavštěvovanějších míst v ČR?

Již nehledejte. V největším zábavním parku ve Střední Evropě můžete zasáhnout širokou cílovou skupinu.

5.  Partnerství

Chcete se stát partnerem eventů pořádaných Aquapalace Praha?

Můžete se těšit na oboustranně výhodné partnerství.

6.  Inzertní plochy

Dostal se Vám do rukou Aquamagazín Aquapalace Praha a vidíte v něm prostor pro Vaši reklamu?

Staňte se součástí Aquamagazínu, který je mezi návštěvníky oblíbený. Vychází jako čtvrtletník v nákladu 12 - 15 tis. výtisků. Každé vydání je také publikováno na internetových stránkách Aquapalace Praha.

Kontaktujte nás!

Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ