Přejít na hlavní obsah

Čestlice: slabý déšť 7°C

Saunafest 2019

Přehled

Festival zážitkového saunování

Saunafest 2019 představí u nás to nejlepší ze světového saunového divadla. Zapište si do kalendářů že 28.3. - 31.3. nesmíte chybět v Aquapalace Praha! Letošním téma saunafestu je oblíbené METLIČKOVÁNÍ.

Saunoví fanoušci se mohou těšit na soutěžní vystoupení nejlepších saunérů a týmů v rámci Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech. Chybět nebude bohatý program saunových show a divadelních ceremoniálů saunérů z desítky zemí světa.
Připraveny jsou i netradiční saunové procedury, metličkování, peelingové procedury atd. Také se můžete těšit na soutěž Mistr ručníku. Zapomenout nesmíme ani na společenské večery pro všechny účastníky a návštěvníky Saunafestu.

Vstupenky a permanentky s přednostními vstupy najdete v sekci vstupenky. Pro držitele permanentek a členství, bude připraveno speciální zvýhodněné vstupné přímo na pokladnách Aquapalace Praha v průběhu konání akce.

Využijte co nejdříve i možnosti ubytování v našem 4* hotelu nyní o 20% výhodněji, při použití promokodu saunafest nebo při rezervaci ubytování hned.
Aktuální informace o Saunafestu sledujte také na: https://www.saunafest.cz/

      
 
      
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ