Přejít na hlavní obsah

Čestlice: slabý déšť 7°C

Coca Cola restaurace

Restaurace a bary

Coca Cola restaurace

Otevřena pro plavčíky, kterým vyhládne při dobrodružství ve Vodním světě. Pochutnáte si tu na studených i teplých dobrotách, na pizze nebo domácím moučníku.

Na čem si pochutnáte?

Ochutnejte pokrmy ze studené i teplé kuchyně, pizzou, ovocem a zeleninovými saláty nebo domácími moučníky. O pitný režim je postaráno bohatým výběrem nealkoholických nápojů značky Coca Cola, pivem Pilsner Urquell, Birell a Gambrinus. Nezastupitelné místo zde mají i kávové speciality a široký výběr lahodných čajů.

Kde ty dobroty najdete?

Coca Cola restauraci se samoobslužným provozem najdete v  1. patře Vodního světa mezi Palácem dobrodružství a Palácem pokladů.

Třešnička na dortu:

Coca Cola restaurace je oblíbená zejména u dětských návštěvníků. Prostor je ideální pro pořádání oslav narozenin nebo nevšedních dětských párty spojených se zábavou a dováděním ve Vodním světě.

Otevírací doba:

Po - Ne: 10:00 – 22:00
×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ